image

Her Nokta ve İstenilen Her Sürecinize Özel Çözümler

Gebze taşımacılık proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı olan ağır ve hacimi yüksek doğru sevkiyatlarınızı doğru zaman ve uygun maliyetler dahilinde istediğiniz noktaya ulaştırmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz şeffaf fiyat politikamız ile izlenebilir maliyetler oluşturan Gebze taşımacılık, siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

Enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz ve madencilik gibi sektörler için proje taşımacılığı hizmeti veren Gebze taşımacılık, sahip olduğu tecrübeli uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile siz müşterilerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda özgün çözümler üreterek iş planlarını ortaya koyarak aynı zamanda size özel kaynak yönetim stratejileri geliştirir.

Proje taşımacılığı alanında Gebze nakliyat firması olarak hizmet sunarken; müşterilerine aynı zamanda mevzuatı desteği vermekte, lokal bilgilendirmelerde bulunmaktadır.

Firmamızın proje taşımacılığı kapsamında sizlere sunduğu hizmetler içerisinde multimodel – kombine, heavy cargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, lashing, malzeme sabitleme ve paketleme, sipariş izleme , vinç, survey ve emtea sigortası, belge akışı , CMR ve FBL, route survey de yer almaktadır.

Transit süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulunduran firmamız, müşterilerine uygun olan kara, hava, deniz, demiryolu ve Intermodal taşıma seçeneklerin de sunmaktadır. Gebze taşımacılık proje taşımacılığı kapsamında liman operasyonları ve vinç organizasyonları gibi farklı hizmetler de sunmaktadır.Gebze Taşımacılığın Sizlere Sunduğu Avantajlar
  • Araçları ve yükleri eş zamanlı olarak nerede olduğunu öğrenebilme
  • Tahmini sürüş sürelerini ve kilometre bilgilerini alabilme,
  • Tüm siparişlerle ilgili sipariş ve zaman tabanlı analizlerle raporlar alma,
  • Tüm siparişlerin statülerini izleyebilme.
  • İletişim Formu