Gebze nakliyat firması olarak geniş ağımız ve hızlı hizmetimizle dağıtım süreçlerinize çözümler üretiyoruz.

Yurtiçi Dağıtım / Ulusal Dağıtım hizmeti firmamızın İstanbul ve çevresindeki müşterilerinin adreslerinden teslim aldığı ürünlerini, Türkiye’nin 81 ilinde, 957 ilçesindeki alıcılarının adreslerine fabrika, depo, AVM, şantiye, köy, vs. farketmeksizin teslim edilmesi hizmetidir.

Gebze nakliyat olarak Uydu takip sistemi sayesinde araçlarımıza müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğrultusunda anlık müdahalelerde bulunup en kısa zamanda en uygun tipte aracımızı müşterilerimizin istedikleri noktalara yönlendirebiliyoruz. Böylece müşterilerimizin ürünlerini en kısa zamanda teslim alıp, yine en kısa zamanda son noktaya teslim edebilme şansına sahiptir.imageGebze nakliyatın parsiyel hizmetindeki farkı sizde hissedin.

Gün içerisinde sizlerden toplanan ürünleri en geç 24 saatte Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz

Karşılıklı güven ve şeffaflık ilkemiz doğrultusunda partnerlerimizin ve iş ortaklarımızın tüm bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımızın yasal yükümlülüklerini yerine getirmeleri konusunda oldukça titiz davranarak belirli aralıklarla belge ve ekipman kontrollerini sağlıyoruz.


Gebze taşımacılık sadece dağıtım ağı ile değil öncesindeki operasyonlarınıza da destek vermektedir.

Firmamızdaki uzman operasyonel ekip ve profesyonel yöneticilerimiz sadece dağıtım operasyonunda değil öncesinde sipariş ve envanter yönetimi konularında da hizmet vermekteler. Bu sayede komple lojistik hizmetimizden faydalanırken asıl işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Komple lojistik hizmetimizden faydalandığınızda hem zamanınızdan hemde yüksek operasyonel maliyetlerden tasarruf etmiş olacaksınız. Bizleri tanıyıp verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi aldığınızda aradığınız partnerin biz olduğunu sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesi ve şeffaf fiyat politikamızın size sağlayacağı avantajlar sayesinde daha iyi anlayacaksınız.

Tecrübeli ekibimiz ve profesyonel yönetim anlayışımızla kısa sürede Gebze nakliyat firmaları içerisindeki yerimizi aldık, sizlerin göstermiş olduğunuz ilgi ve bizim sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ve şeffaf yönetim ile işinizi daha ileriye taşıyacağımıza eminiz.

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz en kısa sürede her türlü soru ve talebinizi hızla karşılayacaktır.

İletişim Formu