Gebze Taşımacılık VAS (Katma Değerli Hizmetler) ve Depolama hizmetlerinde de yanınızda

Antrepo

imageİstanbul ve Kocaeli bölgesindeki antrepolarımızda transit, ihracat ve aktarma hizmetlerimiz, tecrübeli personelimiz ve çok sayıdaki ekipman kapasitemiz ile son derece hızlı ve kaliteli olarak sunulmaktadır. Antrepo rejimi kanunu çerçevesinde müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre değişebilen, ürüne ve firmaya özel hizmet üretebilme esnekliğimiz bulunmaktadır.

Depolama

Firmamız, müşterilerinin tedarik zinciri boyunca operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir. Lojistik merkezlerimizde veya müşterilerimizin kendi depolarında tek müşterili veya paylaşımlı depolama organizasyonu, ihracat yükleme platformu, çapraz yükleme platformu, dağıtım merkezi gibi çeşitli depolama hizmetleri üretilmektedir. Gebze taşımacılık olarak Gebze ve İstanbul bölgelerinde, açık ve kapalı depolarında gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmeti vermektedir.
Stok Takibi

Depolarımızda veya müşterilerimizin kendi depolarında doğru ve eş zamanlı stok takibi yapılmakta, stokların fiziksel olarak adreslendirilmesi ve hareketlendirilmesi gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetlerde hız ve optimum yer kullanımı ile maliyet avantajı yaratılmakta, ürünlerin hızlı elleçlenebilir olması sağlanmaktadır. Stokların kalite ve lokasyon olarak planlanması ve kontrol edilmesi ile daha hızlı ve hatasız stok yönetimi sunulmaktadır.

Gebze Taşımacılık olarak her sürecinize destek verebilecek uzmanlık ve kapasitedeyiz.

image Sipariş Yönetimi

Müşterilerimiz tarafından satış işlemi sonucunda yaratmış oldukları sipariş taleplerinin kabul edilmesi ile başlayan sipariş yönetimi süreci, sipariş taleplerinin stoklardan en doğru ve en hızlı bir şekilde toplanıp sevk edilmeye hazır hale getirilmesi ile son bulur. Siparişlerin doğru zamanda, doğru yerde ve doğru miktarda bulundurulabilmesi için teknolojinin getirdiği tüm yenilikler kullanılmaktadır.

İletişim Formu