Gebze Nakliyat'a Hoşgeldiniz

Gebze Taşımacılık olarak, Gebze nakliyat firmaları içerisinde kurumsallığa önem veren, bilgi birikimi ve tecrübesiyle profesyonel yönetim anlayışıyla hizmet vermeyi hedeflemiş bir Gebze Nakliyat firmasıyız.

Misyonumuz Gebze nakliyat hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmeti sürekli gelişirmek ve var olan kalitemizden ödün vermeden sektörde ve bölgede aranan ve tercih edilen bir partner olmaktır.

Taşıdığımız yükünüz kadar değerlerimizinde önemini bilen, personelleri, partnerleri ve müşterileriyle bölgesinde tercih edilen bir firma olmak ve Türkiye genelinde geniş bir ağa sahip olarak Türkiye geneli bilinen ve tercih edilen bir firma olmak Vizyonumuzun ana temelini oluşturmaktadır.

28 Ofis Noktası
81 ekip Üyesi
4000 Yıllık Ortalama Teslimat

Kuruluşumuz

2001 yılından itibaren sektörde ve bölgede çeşitli kurumsal firmalarda üst düzey görevlerde bulunan yöneticilerimiz sektördeki hizmetin seviyesini arttırmak ve yeni bir soluk ve bakış açısıyla 2016 yılında firmamızı kurmaya karar vermişlerdir.

Kurulduğu 2016 yılından itibaren hızla sektöre canlılık ve farklı bir hizmet anlayışı sunan firmamız verdiği kaliteli hizmet ve çözüm ortaklıkları sayesinde hızla müşteri portföyünü arttırmış ve 2 yıl gibi kısa bir sürede Gebze nakliyat firmaları içerisinde saygın yerini almıştır.

Sürekli büyüyen ve gelişen hizmet ağını daha da ileriye taşımak ve ilk hedefine Türkiye genelinde kurumsallığını tamamlamamış saygın bir firma olmayı konumlandıran Gebze nakliyat firmamız daha uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Değerlerimiz

Empati Yapıyoruz: empati eylemini göz ardı etmiyoruz, yükünüzü değil kendi yükümüzü taşıdığımızı düşünüyoruz.

Bahane Üretmiyoruz: türlü bahanelerle yanlış bilgi vermiyoruz.

Çözüm Üretiyoruz: aksaklığın size etki etmemesi için var gücümüzle çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Misyonumuz

Gebze nakliyat firmaları içerisinde şeffaflığı ve hizmet kalitesiyle ön planda olmaya devam etmek istiyoruz.

Farklı taşıma çözümleri ile çok geniş bir yelpazede hizmet veren sayılı firmalardan biri olmak istiyoruz

Reklam yapan değil reklamı hizmet verdiğimiz müşterilerimiz tarafından yapılan bir firma olmak istiyoruz

Vizyonumuz

Abartılı olmayan uygun fiyatlarımızla rekabetçi, verdiği hizmetlerin kalitesiyle de tercih edilen bir Gebze nakliyat firması olmaya devam etmek istiyoruz

Verdiği güven sayesinde müşterilerimiz için sadece tedarikçi değil aynı zamanda uzun soluklu bir partner olmayı hedefliyoruz

İletişim Formu